Сьогодні в Україні відзначають День вишиванки

День української вишиванки – загальнонаціональне свято, яке відзначається щорічно у третій четвер травня. Це не державне свято, тож офіційного вихідного дня немає. Але саме в цей день українці з гордістю надягають улюблені вишиті блузки, сорочки, сукні, а на вулицях відчувається атмосфера свята.

Вишиванка – це предмет гордості українців. Це традиція, яка передавалася з покоління в покоління попри численні утиски української культури.

Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу із зашифрованими оберегами та знаками: вишита сорочка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона символізує любов у сім’ї, вірність та родинну пам’ять.

І до того ж вишиванка – це надзвичайно красиво! А ще – модно й сучасно: вишиванка – це вам не кокошнік і лапті, вона чудово вписується у будь-який look та прикрашає кожного, хто її вдягає, – незалежно від віку, статі, національності чи кольору шкіри. Українські вишиванки стали трендом в усьому світі, і їх залюбки носять носять і на вулицях міст чи сіл, і на найкрутіших політичних чи світських заходах.

… І день нашої Перемоги над російськими загарбниками ми будемо святкувати, вдягнувшись у наші українські вишиванки, із синьо-жовтими прапорами в руках. І це буде найпрекрасніший день у житті!