Сьогодні у Кролевці проведуть в останню путь захисника України

31 січня о 12:00 на кладовищі по вул. Зеленій у Кролевці відбудеться прощання із захисником України Вячеславом Буйновським.

Про це повідомляє Кролевецька міська рада.

Вячеслав Буйновський, 1973 року народження. Кролевчанин. До 1982 року навчався у Кролевецькій школі №3. Потім родина переїхала та проживала у Магаданській області. У 1997 році Вячеслав повернувся до Кролевеця, працевлаштувався, створив родину.

Після Майдану у 2014 році призваний у Збройні Сили України по мобілізації. Захищав Україну в легендарному батальйоні «Айдар». Солдат, стрілець. Одразу потрапив у саме пекло війни — на передову. Воював у багатьох гарячих точках — Лутугіному, Металісті, Красному Яру, Новоселівці та інших. Під час виконання бойових завдань у вересні 2014 року під Щастям від ворожої гранати, захищаючи своїх товаришів, втратив праву руку і ногу.

Після протезування та довготривалої реабілітації знову повернувся до мирного життя: волонтерив та допомагав військовослужбовцям, які потребували реабілітації. Але невблаганна хвороба обірвала життя мужнього воїна.

У Вячеслава залишилась донька, мати, дружина.