Сьогодні шосткинці попрощаються із захисником Бучі, Києва, Гостомеля Дмитром Руденком

Сьогодні, 4 травня, Шосткинщина прощатиметься зі своїм земляком, захисником Батьківщини Дмитром Руденком.

Про це повідомляє Шосткинська міська рада.

Панахида розпочнеться о 10.00 у церкві Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ (вул. Соборна, 1, (Садовий мікрорайон).
Початок траурної церемонії – об 11.00 біля кінотеатру «Родина» (вул. Садовий бульвар, 13).

Дмитро Руденко народився 11 вересня 2002 року в селі Бучки Новогород-Сіверського району. Саме тут він провів свої дитячі роки. Середню освіту Дмитро отримав у Бучківській загальноосвітній школі. У подальшому життя Дмитра було пов’язане з Шосткою.

Після закінчення середньої школи він вступив до Шосткинського вищого професійно-технічного училища за спеціальністю «автослюсар-електрогазозварник». Під час навчання в училищі Дмитро зарекомендував себе як дуже старанний та відповідальний учень. Він неодноразово нагороджувався почесними грамотами.

З дитинства хлопець захоплювався технікою, футболом, охоче допомагав по господарству.

Рідні та близькі запам’ятають Дмитра люблячим та добрим, чуйним та турботливим сином, братом, племінником. Він дуже любив свою родину. У загиблого героя залишилися батько Віталій, мати Ксенія, молодші сестри Даша, Марина, Орина, тітка Євгенія.

21 жовтня 2021 року, підписавши контракт на військову службу, Дмитро пов’язав своє майбутнє з армією. За час проходження військової служби Дмитро виявив себе лише з позитивної сторони, користувався заслуженим авторитетом серед колег і підлеглих. Він був порядним, справжнім та вірним товаришем і побратимом, завжди підтримував високий моральний у підрозділі.

24 лютого 2022 року Дмитро зустрів на кордоні з Білоруссю. Захисник обороняв Київ, Бучу, Гостомель. Брав участь в евакуації мирних жителів Ірпеня. Особисто підбив ворожий танк.

В березні 2022 року Дмитро отримав контузію. Після лікування одразу повернувся до своїх бойових побратимів і далі захищав Україну від ворогів.

«Наш герой» – це слова рідних про Дмитра Руденка.

Він завжди був переконаний в перемозі Батьківщини, мріяв повернутися додому та створити свою сім’ю. Зовсім молодий і життєлюбний, він міг би щасливо і довго жити в мирній Україні. Але не судилося…

20 квітня 2022 року старший солдат Дмитро Руденко героїчно загинув в бою за Україну поблизу населеного пункту Сулигівка Ізюмського району Харківської області.

Дмитро Руденко до кінця залишився вірним військовій присязі, виявив стійкість та мужність при виконанні своїх службових обов’язків.