«Теплопроводи в Сумах не перекладалися вже упродовж 30 років. Мені стає моторошно» – Олександр Андронов

Під час проведення круглого столу «Можливе підняття тарифів – вимушений крок чи підкилимові ігри можновладців Сумщини?» у проєкті “Експертна думка” на телеканалі СТС фахові експерти обговорювали проблемні для нашого міста «комунальні» питання.

«Сказати, що на комуналку у нас менш за все звертають увагу, – це не сказати нічого. Я працював у Сумах директором підприємства теплових мереж упродовж 8 років. На той час (кінець 80-х – початок 90-х років минулого сторіччя – ред.) все було в такому ж запущеному стані, як і сьогодні. Теплопроводи в місті не перекладалися вже упродовж 30 років. Усі вони були перекладені у той час, коли я був директором підприємства.
Сьогодні теплопроводи в місті теж вже відстояли 30 років. Я не бачив і не бачу в місті, щоб десь хтось за літо серйозно перекладав хоч одну теплотрасу. Мені стає моторошно», – поділився своїми думками Олександр Андронов, Почесний громадянин міста Суми, Сумський міський голова (1998-2002).

Експерт розповів про свій досвід керування підприємством та про успіхи, яких вдалося досягнути тепловикам у той час. Як саме – дивіться вже сьогодні у повному випуску програми «Експертна думка» на телеканалі СТС.