Тетяна Мироненко: “Корупція і байдужість більше не отримають мовчазної згоди”

Рік повномасштабного російського вторгнення: час для чесної розмови. Телеканал СТС започаткував новий дискусійний формат обговорення гострих питань, які викликали широкий суспільний резонанс. До обговорення запрошуємо експертів з числа авторитетних небайдужих людей, хто залишився жити й працювати на Сумщині: посадовців, військових, авторитетних громадських діячів.

За круглим столом – люди, які готові прямо говорити про те, що відбулось із нами – жителями Сумщини та всієї України за майже рік масштабної російської агресії.

Лютий 2023: майже рік від початку російського вторгнення, героїчного протистояння українців чисельнішому й значно більш озброєному ворогу, рік страждань українців, які загинули в окупованих містах Київщини, Півдня й Сходу України, і гинуть сьогодні під час ракетних обстрілів.

Експертка телеканалу СТС, доцент кафедри правосуддя СНАУ Тетяна Мироненко називає цей час роком національної трагедії. Адже багато питань, які хвилюють людей, досі не озвучені. Але впевнена: формула «не на часі» більше не діє.

“Наша зайва толерантність призвела врешті до війни. Тому триматись за формулу “Не на часі” нам теж більше не треба. Час підставити плече для подолання нашого внутрішнього ворога, який не дасть нам отримати повноцінну перемогу. Це корупція і байдужість. Тому корупція і байдужість не отримає від мене мовчазної згоди, і, сподіваюсь, – від вас також”, – говорить пані Тетяна.

За рік війни ми втратили найдорожче – багато сотень і тисяч людських життів наших співвітчизників. Водночас багато з нас позбулись ілюзій покладання надій та відповідальності на владу та відчули власну силу й значимість. 

“Всі побачили “відповідальність” влади та правоохоронців у перші дні війни. Вірніше, повну безвідповідальність. Тому що ми знаємо, хто був, а кого не було. При цьому всі мешканці Сумщини відчули свою силу. Силу своєї самоврядності і віри у власні сили. І зрозуміли силу своєї держави, де ми є господарями” – переконана експертка.

Більше не буде мовчазної згоди на бездіяльність, безвідповідальність та підкилимові відносини, говорить Тетяна Мироненко:

“Досить боятись. Я завжди оглядалась – чи можу я щось сказати. Чи маю я право? Ми всі маємо право. І ми повинні змінитись. Нас всіх змінила війна”.


Більше дивіться вже сьогодні у вечірніх новинах (19.00, 21.00, 22.00) на телеканалі СТС.

Слідкуйте за нашими сторінками в соцмережах!

Facebook
Telegram
Instagram
YouTube