“Транспортна інфраструктура в місті повинна працювати якісно” – Олександр Лисенко

Для міста Суми важливо мати достатню кількість одиниць транспорту на маршрутах, не сходити з маршрутів о 17.00, та щоб транспорт був безпечний і чистий.

“Уже неодноразово нагадував про це і до війни, і зараз. Кожен із нас розуміє нелегку ситуацію з пальним та відсутністю водіїв.

Але, подовжуючи договори з приватними перевізниками, ми не тиснемо на них і не вимагаємо навіть заміни старого транспорту на новий. Єдине, про що просимо – виконувати умову договору.

Так, війна. Так, проблеми. Але ми не намагаємося зупинити бізнес, лише просимо його працювати більш якісно, а не халатно ставитися до своїх зобов‘язань”, – говорить міський голова Олександр Лисенко.

Очільник міста дав відповідні доручення щодо перевірки приватних перевізників. Запевняє, що у разі відсутності реакції з боку останніх договори будуть розірвані, а міська рада працюватиме з тими, хто готовий надавати послуги згідно з договором і більш якісно.

Окрім того, подовжується час роботи і комунального, і приватного транспорту, адже з понеділка комендантська година починається о 23.00. Комунальні автобуси і тролейбуси вже змінили свою роботу – з‘явилися більш пізні рейси до 21.00 включно.