“Три Тетяни – три нові проєкти на СТС”

Напевне, сумчани вже встигли побачити цей яскравий білборд на вулицях нашого міста. Про що він? Про новий поштовх! Нові ідеї та перемоги команди СТС. А ще – про Тетян, котрих у нашому колективі аж шість, а три з них – зірки екрану, ведучі нових телепередач. Яких саме? 

«Експертна думка з Тетяною Мироненко» – рейтинговий проєкт СТС, який три місяці тому сколихнув Сумщину відвертими заявами та обговоренням, змусив вийти із зони комфорту чиновників-посадовців, боятися тих, хто веде підкилимні політичні ігри та будує корупційні схеми в умовах війни. Рішуча, смілива, об’єктивна, із прокурорським досвідом, експерт Тетяна Мироненко вміє помічати несправедливість, збирати й аналізувати факти, в дискусії виводити на чисту воду лукавих людей. Натомість чесні, порядні особистості в рамках проєкту можуть сміливо висловлювати свою думку, й обов’язково будуть почутими.

«Рік війни» з Тетяною Полозовою… Повномасштабне вторгнення агресора показало, «хто є хто» на рідній землі, на кому трималося життя громад Сумщини, коли вулицями йшла ворожа техніка, хто випікав та доставляв хліб, надавав медичну допомогу, допомагав літнім людям та багатодітним родинам.. Тонка, чутлива, професійна Тетяна Полозова вміє відшукувати «діаманти людяності». Її розповіді чіпляють до глибини душі й мають багатотисячні перегляди та репости серед людей.

«Persona» з Тетяною Корнієнко – проєкт про сильних особистостей всеукраїнського та регіонального масштабу: лікарів, держслужбовців, політиків, керівників громад, волонтерів, спортсменів… Креативна, цілеспрямована продюсерка-ведуча СТС, котра вміє розкривати персоналії та знаходити деталі, що доповнюють образ й уявлення про Гостя. Головне – невимушеність, щирість та динаміка. На спілкування в такому ритмі погоджуються лише найсміливіші та найсильніші особистості.

Ловіть авансом 4-й проєкт! Він стартував днями – 10 травня.
«Діалог з Тетяною Мироненко»… Душевність не має меж. Згадати дитинство, розповісти про батьків, близьких та рідних людей, показати шлях успіху співбесідника покликаний цей проєкт, який взяла на себе відповідальність запустити наша експертка. Команда СТС довго пропрацьовувала формат, шукала локацію зйомок, і все вдалося… Камерність спілкування із Тетяною Мироненко вас приємно вразить. А тривалість передачі (50 хвилин і більше) сприймається на одному диханні.
Тому «3 Тетяни – 3 нові проєкти» – то лише початок. СТС дійсно є чим вразити свого глядача. І, повірте, зупинятися ми точно не будемо. Війна змусила кожного із нас ще більше цінувати життя, упевнено рухатися вперед та розвиватися в рази швидше!

Дивіться проєкти щотижня у середу, четвер та п’ятницю о 20.00 на телеканалі СТС, нашому YouTube-каналі та в соцмережах!