Тростянецька громада запрошує ВПО до Центру компактного проживання: є вільні місця

У Тростянецькій громаді пропонують внутрішнім переселенцям, жителям прикордонних територій, які щоденно наражаються на небезпеку через ворожі обстріли, а також тростянчанам, у яких повністю зруйноване житло під час окупації Тростянця, місця для тимчасового перебування у Центрах компактного проживання ВПО.
Сучасні Центри компактного проживання ВПО з усіма побутовими зручностями чекають на жителів у селах Солдатське, Дернове, Мартинівка. Тут можна перезимувати в теплі та затишку й жити стільки, скільки вимагають цього життєві обставини.
Приміщення Центрів компактного проживання містять у собі окремі кімнати, спільну кухню з сучасною побутовою технікою та посудом, пральні машини, внутрішні санвузли й душові кабінки. Приміщення підключені до системи водопостачання та каналізації, є гаряча вода. У кімнатах — зручні нові меблі й постільна білизна.
До того ж у селах, де розташовані Центри компактного проживання ВПО, є гарні умови дистанційної роботи та навчання: сучасні бібліотеки з комп’ютерною технікою й вільний доступ до інтернету.
“Запрошуємо до Центрів компактного проживання як сім’ї, що належать до категорії ВПО, так і самотніх людей, які переселилися до нашої громади”, – говорять у міськраді.
За додатковою інформацією звертайтеся до відділу соціального захисту Тростянецької міської ради за адресою: м. Тростянець, вул. Миру, 6, у робочі ні з 8-00 до 17-15.
З питань поселення у Центрах компактного проживання слід звернутися до ЦНАПу й подати заяву. Адреса Центру надання адміністративних послуг: м. Тростянець, вул. Миру, 6.