Тростянецька громада запрошує ВПО до новостворених центрів проживання

На сьогодні центри компактного проживання внутрішньо переміщених осіб у с. Солдатському та по вул. Заводській, 1 у м. Тростянець відремонтовано «під ключ».

У цих центрах є все необхідне: сучасні меблі й постільна білизна, побутова техніка, кухня й посуд, сантехніка, підведені всі необхідні комунікації.

У центрі проживання ВПО, розташованому на 5 поверсі готелю «Елегія» та розрахованому на 36 місць, наразі вільними залишаються 2 кімнати на 5 місць. У приміщеннях зроблений сучасний ремонт, встановлені зручні меблі, є туалетні кімнати, душові, кухня, пральні, приміщення для відпочинку, створені комфортні умови для проживання.

У центрі, розташованому у мальовничому місці в селі Солдатське – 7 двокімнатних номерів, з яких вільні 5 кімнат для 14 людей. У цьому приміщенні є туалети, душові кабіни, пральня, кухня, приміщення для відпочинку та дитяча кімната. Всі ці приміщення вже відремонтовані та умебльовані, щоб забезпечити комфортні умови проживання для людей.

До проживання у цих центрах запрошують людей з Тростянецької громади, які втратили житло під час бойових дій, а також людей з прикордонних чи інших небезпечних територій, які вимушені покинути свої домівки через обстріли чи бойові дії.

За роз’ясненнями та з питань поселення можна звертатися до відділу соціального захисту Тростянецької міської ради, розташованого за адресою: м. Тростянець, вул. Миру, 6, кабінет №15, у робочі ні з 8-00 до 17-15.