Тростянецька громада знайшла ще одного міжнародного партнера

До Тростянецької громади завітали представники місії французької організації «Міжнародна солідарність» (Solidarites international) яка активно допомагає постраждалим від російського наступу українцям.

Міський голова Юрій Бова під час зустрічі ознайомив представників міжнародної організації з життям громади, надав повну та достовірну інформацію щодо стану Тростянецької міської громади під час та після окупації військовими рф, а також висвітлив всю проблематику стосовно шкоди, завданої інфраструктурі громади та житловому сектору, мешканцям, розповів щодо кількості та потреб внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися та продовжують приїжджати до громади.

Учасники зустрічі представники ГО «Solidarites International» оглянули Тростянецьку лікарню, хід ремонтних робіт у центрах тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб міста та обговорили першочергові заходи з надання допомоги Тростянецькій громаді. Обидві сторони домовились про подальшу співпрацю щодо вирішення гуманітарних питань.

trostyanets.info