Тростянецький ЦНАП впроваджує новий сервіс “Мобільний кейс”

Новий сервіс «Мобільний кейс» впроваджується у Тростянецькому ЦНАПі для жителів міста і сіл громади тих категорій, яким складно самостійно пересуватися через поважний вік, або через вади здоров’я, тяжку хворобу.
За допомогою мобільного кейса адміністративні послуги можна отримати безпосередньо у своїй домівці, не відвідуючи ЦНАП.
«Мобільний кейс» містить у собі бездротове обладнання: принтер, портативний персональний комп’ютер, модем, відеокамеру, сканер, мишу.
Комплект обладнання «Мобільний кейс» – це допомога Тростянецькій громаді від проєкту міжнародної технічної допомоги ПРООН, згідно з проєктом «EU4Recovery Project».
« Мобільний кейс дозволить адміністраторам віддалено, вдома, надавати адміністративні послуги літнім людям, яким вже важко пересуватися самостійно, громадянам з інвалідністю першої групи. Також ми плануємо використовувати мобільний кейс для обслуговування громадян, які мають ускладнення здоров’я та перебувають на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах громади» , – розповідає начальниця відділу Центру надання адміністративних послуг Тростянецької міської ради.Світлана Андрух.
Новий сервіс також знадобиться для обслуговування внутрішньо переміщених осіб за місцем їх проживання, адже серед громадян категорії ВПО чимало людей пенсійного віку, матерів з малолітніми дітьми, людей з інвалідністю, які потребують адміністративних послуг з виїздом за місцем проживання.