Тростянецькі діти знайомлять французів з Україною, з культурою і традиціями нашого народу

Вже другий тиждень тростянецькі діти насолоджуються відпочинком у Франції. У французькому місті Женнвільє школярі перебуватимуть до 17 лютого 2023 року. Французькі партнери громади підготували для них безліч цікавих екскурсій та подорожей.

Усі витрати поїздки – перевезення, проживання, харчування, – взяла на себе французька сторона. Діти проживають у комфортабельному старовинному замку Chateau de Menilles, Rue Roderer, Франція.

Приємно, що тростянецькі школярі під час екскурсій розповідають французам про Україну, рідне місто, українські традиції. Під час зустрічі в мерії керівники міста Женнвільє з неабияким хвилюванням переглянули ролик про окупацію Тростянця.

Наші французькі партнери відчули щирість української нації, її самобутність та унікальність. Щирі емоції переповнювали українських та французьких дітей під час змагань. І навіть мовний бар’єр не став на заваді дружбі!

Варто додати, відділом освіти Тростянецької міської ради для цієї закордонної поїздки були відібрані діти, які найбільше постраждали під час бойових дій: це діти військовослужбовців ЗСУ, а також ті, у кого зруйноване чи пошкоджене майно, у кого загинули під час окупації близькі родичі. Проте, як повідомили у відділі освіти міської ради, це не остання закордонна поїздка дітей з Тростянецької громади.

trostyanets.info