Тростянецькі комунальники продовжують роботу над покращенням водозабезпечення громади

Протягом минулого тижня фахівці з бригади водозабезпечення КП «Тростянецькомунсервіс» здійснили заміну насоса на водозаборі по вулиці Гурського. Крім цього, замінили 30 метрів водопроводу по вулиці Машинобудівній.

Виїжджали працівники КП «Тростянецькомунсервіс» і на аварійні ділянки: були ліквідовані аварійні пориви мережі водопостачання у селі Станова, на вулицях Машинобудівній та Нескучанській міста Тростянець.

Працівники з бригади ремонту мережі водовідведення здійснили заміну насосного обладнання КНС на вулиці Б. Хмельницького та проводили ремонтні роботи на інших каналізаційно-насосних станціях.

«Ремонтні роботи мають на меті поліпшення якості води, – розповів керівник КП «Тростянецькомунсервіс» Андрій Самодай, – роботи будуть продовжуватися щоденно, щоби мешканці громади мали змогу користуватися послугами з водопостачання та водовідведення у повному обсязі. У роботі ми використовуємо як матеріали, закуплені коштом бюджету Тростянецької міської ради, так і матеріали та інструменти, надані міжнародними благодійними фондами».

trostyanets.info