Тростянецькі освітяни поділилися враженнями від навчальної поїздки до Литви

Керівники закладів освіти Тростянця повернулися з міста Вільнюс, Литва, де перебували з навчальним візитом. Освітяни поділилися враженнями про поїздку з міським головою, та обговорили різні аспекти литовської освіти, які можна було б втілити у Тростянецькій громаді.

Представники освітньої галузі Тростянеччини перебували у Литві з 5 по 9 березня. За цей час вони ознайомилися з вищим навчальним закладом, інженерним ліцеєм, закладами дошкільної та загальної середньої освіти міста Вільнюс.

«Збираючись у цю поїздку, ми вже знали, що обмін досвідом – це шлях до удосконалення. Ми побачили у литовських закладах освіти не тільки ошатний ремонт і гарну матеріально-технічну базу, – розповідає директорка Білківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Людмила Маленко, – ми побачили інший підхід до дітей, які мають змогу як навчатися у навчальному закладі, так і відпочивати з комфортом».

Очільник громади запевнив освітян, що така поїздка буде не останньою. У найближчих планах – організація навчальних візитів до Латвії та Швеції, адже освітні системи у цих країнах є одними з найефективніших, бо спрямовані на розвиток особистості, внутрішню свободу, гармонійний розвиток дитини. Отримані знання та досвід стануть основою для реалізації реформування і розвитку освіти Тростянеччини.

trostyanets.info