Тростянчани плетуть маскувальні сітки для ЗСУ

Благодійний фонд “Людина Ольга” в рамках укладеного Меморандуму про співпрацю з Тростянецькою міською радою відкрила декілька волонтерських центрів на території громади.

Там волонтери займаються різноманітною корисною діяльністю, спрямованою на допомогу нашим захисникам – воїнам Збройних Сил України, бійцям добровольчих формувань територіальної оборони.

Так, у волонтерському центрі, створеному на базі КЗ «Центр культурних послуг», з 1 серпня небайдужі тростянчани займаються плетінням маскувальних сіток, обплітають маскувальними елементами каски, виготовляють для воїнів килимки тощо.

Чоловіки виготовляють рами для плетіння, плетуть сітки. Жіночки та дівчата нарізають тканину та обплітають сітки та каски маскувальними елементами.

Тростянчанки, які вміють плести гачком, виготовляють з натуральної тканини круглі килимки, на яких тепло та зручно буде сидіти воїнам у бліндажах та окопах.

До волонтерського центру приходять навіть дітки! Вони допомагають плести сітки, приносять малюнки, які волонтери потім передають нашим славетним воїнам, щоб підіймати їх бойовий дух.

У міській школі №4 волонтери виготовляють для наших захисників свічки та підставки з картону, парафіну та бляшанок.

Днями у Цукрозаводському клубі, в Білківському та Буймерському сільських будинках культури теж відкрилися філії волонтерського центру, які займаються плетінням маскувальних сіток.

Керівник фонду Володимир Галкін закликає небайдужих мешканців  громади доєднатися до волонтерського руху.

Контактні номери волонтерів, за якими можна зателефонувати та запропонувати посильну допомогу:
Керівник фонду: Володимир Галкін
(067)570-80-37
Координаторка: Тетяна Бабенко
(097)770-27-53

trostyanets.info