Увага! Нові графіки погодинних відключень на Сумщині

АТ “Сумиобленерго” опубліковало нові графіки погодинних відключень електроенергії на Сумщині.

У зв’язку з необхідністю коригування навантаження на енергосистему Сумщини, забезпечення більшої рівномірності стабілізаційних вимкнень, з 6 січня графіки погодинних відключень електроенергії (ГПВ) були змінені для деяких споживачів.

Це означає, що такі споживачі (і в Сумах, і в області) були переведені з однієї черги (за якою вони вимикалися раніше) на іншу.

Якщо фактичний час вимкнення електроенергії не збігається зі звичною чергою, споживач може перевірити номер черги до відключення:

  • В особистому кабінеті “E-Svitlo”: (перейдіть до розділу “Побутовий споживач” і свого особового рахунку, потім натисніть на позначку “Відключення”).

–  розділі “Відключення” на сайті АТ “Сумиобленерго”: (введіть номер свого особового рахунку у відповідному віконці та натисніть позначку “Дізнатися чергу”).

  • Звернувшись до кол-центру АТ “Сумиобленерго”: 0542 659 659, 0 800 300 247.

Звертаємо вашу увагу! Зміна черг також може відбуватися через проведення аварійних та планових ремонтних робіт в електромережах. Щоб не знеструмлювати споживачів на тривалий час, енергетики тимчасово (!) можуть переводити їх на інші черги.