Уряд створив Державну службу у справах дітей: що про неї відомо

У п’ятницю, 29 вересня, Уряд ухвалив постанову про створення Державної служби у справах дітей. Про це йдеться на Урядовому порталі.

Зазначається, що Служба як центральний орган виконавчої влади реалізовуватиме державну політику у сфері захисту прав дітей, соціальної підтримки сімей з дітьми, розвитку сімейних форм виховання та усиновлення.

“Сьогодні в Україні більше 7,5 млн дітей, які всі страждають від впливу російської агресії. Також понад 65 тис. дітей в Україні є сиротами чи позбавлені батьківського піклування. Незалежно від того, де виховуються діти – в рідній, чи прийомній родині, усі вони потребують соціальної підтримки”, – йдеться в повідомленні.

Міністерка соціальної політики Оксана Жолнович зазначила, що цей орган опікуватиметься забезпеченням прав кожної дитини, зокрема її права на життя в родині, та якісною роботою установ і органів, відповідальних за піклування про дитину.

“Ми посилюємо координацію органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, служб у справах дітей, з тим, щоб кожна дитина змогла відчути батьківську любов”, – додала Жолнович.


Запрошуємо підписуватися на наші сторінки у соцмережах, щоб отримувати ще більше актуальної інформації!

Telegram

YouTube

Facebook

Instagram