Учні тростянецької школи №2 отримали ноутбуки від міської ради

Приємний сюрприз отримали тростянецькі школярі напередодні Нового року: новенькі потужні ноутбуки від Тростянецької міської ради. В умовах воєнного стану в міській школі №2 запроваджена змішана форма навчання. Молодші школярики відвідують уроки в школі, а учні середньої та старшої шкільної ланки навчаються переважно дистанційно.

«Ноутбуки нам дуже потрібні, адже із 445 учнів 118 з родин, що належать до пільгових категорій. Для таких сімей це надзвичайно важлива підтримка, яка дасть змогу дітям повноцінно навчатися й краще засвоювати знання», – говорить в. о. директора школи Вікторія Вадюнка.

118 ноутбуків, а до них картрідери, комп’ютерні мишки та сумки отримали сьогодні учні другої школи. Це учні з 1 по 11 клас з родин внутрішніх переселенців, багатодітних, а також діти-сироти й ті, які мають одного з батьків та належать до інших пільгових категорій.

Нагадаємо: для організації якісного навчання тростянецьких дітей попри воєнний стан в Україні, за ініціативи міського голови Юрія Бови, на сесії Тростянецької міської ради депутати внесли зміни до міського бюджету, перерозподіливши кошти, які передбачалися на фінансування будівництва спорткомплексу з басейном, на придбання 1171 ноутбуків для школярів громади.

trostyanets.info