У бою з російськими окупантами загинув захисник з Сумщини з позивним “Історик”

Випускник Сумського вищого професійного училища будівництва та автотранспорту Богдан Маслов загинув на російсько-українській війні.

“Богдан був серед тих, хто високо цінує патріотизм. І цей патріотизм точно не був напускним. Один із випадків, який мене вразив, коли хлопець відпросився вшанувати пам’ять полеглих в АТО. Він вважав це своїм обов’язком.
Богдан страшенно любив історію України, тому не дивно, що “Історик” став його позивним.
Хлопець був членом молодіжної патріотичної організації і охоче брав участь у всіх заходах. Йому дуже подобалась військова тематика…” – згадує майстер училища.

У свій час Богдан Маслов був командиром підрозділу в добровольчому українському корпусі. З початком повномасштабної війни пішов боронити Україну.

“Висловлюємо щирі співчуття Жданько Олександру Дмитровичу і Ользі Григорівні з приводу важкої втрати – смерті їх онука-героя Маслова Богдана Олександровича, який загинув в бою з російськими окупантами.
Ми глибоко співчуваємо родині Героя. Нехай Господь Бог допомагає вам перенести цю важку біль втрати близької людини. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами”, – ідеться у повідомленні Краснопільської селищної ради.