У боях за Україну загинув легендарний глухівчанин Ігор Білевич

У бою з московськими окупантами, визволяючи від ворога український Донбас, поблизу населеного пункту Ямпіль загинув легендарний глухівчанин Ігор Білевич.
Ігор Білевич (04.10.1971 – 29.09.2022) – еліта України, козак, майстер, патріот. Мав золоті руки, відроджував і пропагував традиційне мистецтва Сіверщини, працював із студентами і дітьми, був свідомим, непохитним і активним громадянином.
Заслужений майстер народної творчості України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва Ігор Білевич, без перебільшення, став своєрідним брендом Глухова, його обличчям і совістю. Доцент кафедри технологічної і професійної освіти ГНПУ ім. О.Довженка, він одним з перших пішов по мобілізації в зону АТО, після демобілізації був одним із найактивніших патріотів. Він був натхненником всеукраїнського фестивалю різьбярства у Глухові, став засновником козацького клубу «Гарда». Його вироби – окраса виставок і приватних колекцій.
З першого дня повномасштабного вторгнення росіі сержант Білевич – ВОЇН. Захищав підступи до Києва, потім разом із побратимами стримував орду рашистів на Донеччині.
Глухів схиляє голову перед неймовірним сином українського народу, перед талановитим майстром, педагогом і сміливим воїном.
Висловлюємо співчуття рідним ГЕРОЯ, розділяємо горе.
Віримо у ЗСУ і знаємо, що московитська наволоч буде розбита!
Вічна слава героям!

Про дату прощання повідомлять, як тільки стане відомо про доставку тіла Героя у Глухів.
Глухівська міська рада