У боях на Луганщині загинув військовий з Білопілля з позивним “Еколог”

Державна екологічна інспекція у Сумській області з глибоким сумом повідомляє про загибель головного спеціаліста відділу державного екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів та надр Олександра Матюхи.
Олександр був професіоналом своєї справи, висококомпетентним, неупередженим та принциповим інспектором. Серед його здобутків – безліч викритих злочинів проти довкілля Сумщини, багато з яких стали резонансними.
Коли почалося повномасштабне вторгнення російської армії на територію України, Олександр без роздумів та вагань одразу став на захист держави. Обравши собі позивний «Еколог», він постійно рвався туди, де було гаряче: бої за Чернігів, оборона державного кордону на Сумщині, визволення Лиману – це лише невелика частина бойового шляху Олександра, про який він зміг розповісти. Проте, навіть перебуваючи під ворожими обстрілами, «Еколог» примудрявся організовувати пошук та доставку гуманітарної допомоги для мешканців прикордонних громад нашої області.
Лише 5 листопада рідні, колеги та друзі вітали Олександра Олександровича з днем народження – йому виповнилось 46 років. А вже через 2 дні він здобув вічне життя у бою в районі Білогорівки Луганської області… У Олександра залишилась мати, дружина та син, котрий зараз воює на Донбасі.
Прощання з полеглим Героєм відбудеться у п’ятницю, 18 листопада, на Центральному кладовищі м. Білопілля.