У Глухові провели в останню путь загиблого Героя

У Глухові відбулося прощання з воїном, колишнім добровольцем полку «Азов» Сергієм Антоненком.

33-річний солдат Сергій Антоненко на псевдо «Прапор» загинув під час виконання бойового завдання внаслідок артилерійських ударів у Запорізькій області 29 серпня.
Це був відчайдушний, мужній воїн. Ще у 2015 році він пішов добровольцем до полку “Азов”, бо не міг сидіти вдома і спостерігати, як російські окупанти намагаються загарбати Україну.
Після закінчення контракту разом з дружиною жили й працювали у Польщі, планували купити будинок. З перших днів повномасштабної війни зайнялись активно волонтерством, вклавши у допомогу армії і всі свої заощадження.
Але Сергій весь час відчував, що такої допомоги від них замало, душею він був з побратимами. За словами рідних, дуже тяжко переживав за полонених азовців.
Півтора місяці тому Сергій Антоненко, купивши для побратимів автомобіль та необхідну екіпіровку, повернувся в Україну.
Для себе він давно все вирішив: в жодній країні світу, в жодному комфортному куточку планеті він не зможе жити спокійно, поки його рідну країну роздирає московська орда.
2 серпня його офіційно зарахували до списків особового складу одного із військових підрозділів.
Віднині – назавжди в строю…
У Глухові у загиблого Героя залишились батьки, він був єдиним сином.
Сергій Антоненко у 2003 році закінчив ЗОШ №4, навчався у ППК ГНПУ. У 2014 році здобув вищу освіту у ГНПУ ім. О. Довженка. Мав багато друзів, знайомих.
Низький уклін загиблому! Тепер він – частина небесного воїнства.
Слава Україні!
Глухівська міська рада