У дитсадках Тростянця відновлюють відвідування в режимі повного дня

У Тростянці міська комісія з ТБ та НС розглянула питання про роботу дитячих садочків в умовах воєнного стану. За словами начальниці відділу освіти Яни Білокур, результати опитування батьків дітей дошкільного віку свідчать про необхідність відновлення відвідування дітей в режимі повного робочого дня.

Посадовиця підкреслила: у дитсадках створені належні безпекові умови, під час сигналу «Повітряна тривога» вихованці перебувають у спеціально облаштованих спорудах цивільного захисту.

Члени комісії з ТБ та НС вирішили:

  • затвердити з 3 квітня графік відвідування у закладах дошкільної освіти «Ромашка», «Казка», «Веселка», «Червона шапочка» за очною формою навчання з 7-30 до 18-00 з обовꞌязковим дотриманням всіх відповідних вимог при отриманні сигналу «Повітряна тривога»;

  • затвердити з 3 квітня графік відвідування у закладі дошкільної освіти «Калинка» за змішаною формою навчання з 7-30 до 18-00 з обовꞌязковим дотриманням всіх відповідних вимог при отриманні сигналу «Повітряна тривога».

На комісії також було ухвалене рішення про зміну графіків роботи «Пунктів незламності» – у зв’язку зі зміною погодних умов з настанням весни та поліпшенням ситуації з електропостачанням.