У Дружбі Сумської області попрощалися з військовим Ігорем Буліховим

22 січня, у День Соборності, місто Дружба Шосткинського району прощалось з 45-річним військовослужбовцем Ігорем Буліховим. Він помер 14 січня після важкого поранення.

Військовослужбовець Ігор Буліхов після важкого поранення помер у лікарні 14 січня. Його ховали 22 січня у рідному місті Дружба.

Дружбівчанин Володимир розповідає, що знав Ігоря ще зі шкільних років, бо викладав у нього хімію. Пізніше чоловіки працювали разом на залізниці.

“Він був чесним хлопцем, мабуть, тому і пішов воювати, не чекаючи, коли призвуть. Пішов за покликом серця. Він був вірним товаришем, на якого можна було завжди покластися”, – розповів Володимир.

А з Віктором Ігор Буліхов працював в одній зміні 15 років. Чоловіки були приймальниками потягів на станції “Хутір Михайлівський”.

“Ігор родом з Дружби, народився тут, жив тут, а сьогодні ми його проводимо в останню путь. Він був міцною, надійною людиною, на яку можна покластися. Щоб там не було, а у житті у нас всяке буває, він ніколи не кидав, і не кинув би. Коли на нашій землі трапилось таке лихо – він не сумніваючись пішов захищати Батьківщину”, – розповідає про загиблого Віктор.

Кума Ігоря Людмила розповідає, що у нього залишилась дружина та двоє дітей:

“Вані вісім років, а Полінці – шістнадцять. Хто тепер буде піднімати їх на ноги? Скільки ще будуть гинути наші хлопці?”

Поховали Ігоря Буліхова на “Юрасівському” кладовищі.

Суспільне