У Конотопі соціальні працівники отримали велосипеди від благодійників

10 велосипедів та сумки до них отримав Територіальний центр соціального обслуговування Конотопської міської ради від представництва Міжнародної неурядової організації ”Medair”.

Відтепер всі працівники терцентру, які опікуються одинокими та немічними мешканцями громади та обслуговують їх удома, забезпечені робочим велотранспортом на 100%, адже до цього деякі з них користувалися або ж власним велосипедом, або ж добиралися до своїх підопічних на трамваї та пішки.

У кожного соцпрацівника терцентру не менше десятка підопічних (одиноких, поважного віку або мають інвалідність): у сільській місцевості (Підлипному) – від 6 до 10 осіб, у Конотопі – від 10 до 14 осіб, яких відвідують двічі-тричі на тиждень.

Двоколісні значно покращують мобільність соцпрацівників, полегшують їхню роботу та роблять допомогу вагомішою, бо одна справа − принести щось у руках, і зовсім інша − привезти на велосипеді.

Працівники мають свій індивідуальний план роботи, але переважно день починається з отримання соціального хліба для своїх підопічних, купівлі продуктів харчування та інших товарів в магазинах та на ринку, ліків в аптеці тощо. Далі, вже вдома у мешканців громади, працівники, за потреби, прибирають оселю, готують їжу, надають санітарно-гігієнічні послуги.

Наразі під опікою Конотопського територіального центру перебуває 443 особи, їх обслуговують 39 соціальних працівників.

Нагадаємо, що у січні 2023 року між Конотопською міською радою та філією Медейр в Україні підписаний Меморандум про співпрацю з метою надання гуманітарної допомоги мешканцям Конотопської громади та внутрішньо переміщеним особам.