У Кролевці відкрилося відділення фізичної та реабілітаційної допомоги

Про це повідомляє міський голова Кролевця Віктор Лехман:

«Нових об’єктів відкриваємо зараз мало, але є такі, які не чекають, і є надзвичайно важливими для нашої громади. Так, завдячуючи Національній службі здоров’я України, депутатам в Кролевецькій ЦРЛ відкрили нове відділення фізичної та реабілітаційної допомоги. Це важлива подія, адже тепер наші люди зможуть отримувати професійну медичну допомогу від наших спеціалістів у більш комфортних умовах.

Для відділення придбано нове реабілітаційне обладнання: кабіна для підвісної терапії, бруси з перешкодами, сходи з регуляцією висоти, бігові доріжки, велотренажер, вертикалізатори, гімнастичний інвентар, а також меблі, побутова техніка та багато іншого.

А ще тут працює ціла команда професіоналів: лікарі з фізичної та реабілітаційної медицини, медсестри, фізичний терапевт, ерготерапевт, логопед і психолог. Реабілітаційна допомога в закладі надається дорослим та дітям від трьох років. Усі послуги у відділенні – безкоштовні!

Дякую медикам, за професіоналізм та людяність, а також за те, що завжди поряд та допомагають відновлюватись пацієнтам. Разом наближаємо перемогу!».