У Лебедині виділили 1.35 млн грн на зимовий одяг тероборонівцям

18 листопада відбулася позачергова 29-та сесія Лебединської міської ради VIII скликання.

Депутати прийняли зміни до «Програми економічного і соціального розвитку Лебединської міської територіальної громади на 2022 рік», якими, зокрема, передбачається виділення коштів у сумі 1 млн 350 тис. гривень для ДФТГ №1 м. Лебедин на забезпечення форменим зимовим одягом тероборонівців.

Відповідно до внесених змін, виділили кошти і на придбання генераторів для старостинських округів Лебединської громади з метою забезпечити населення водопостачанням.

Місцеві обранці підтримали зміни у сфері житлово-комунального господарства і проголосували за виділення 580 тис гривень на придбання технічної солі для підсипки доріг і тротуарів на території всієї громади у зимовий період.

До слова, на сьогодні громада забезпечена посипковим матеріалом лише на 30% від потрібного обсягу.

Депутати затвердили зміни до комплексної програми «Освіта Лебединської міської територіальної громади у 2022-2024 роках», якими, з-поміж іншого, спрямували кошти на поточні ремонти укриттів у освітніх закладах, придбання бензопил і двох шкільних автобусів, а також на забезпечення аварійними джерелами живлення – генераторами заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на території всієї громади, повідомили в Лебединській міськраді.