У літньому таборі «Cool Kids» сумська малеча поєднувала заняття англійською з цікавим дозвіллям

29 липня завершилася зміна денного дитячого табору «Cool Kids», який працював на базі кафедри іноземних мов факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Сумського державного університету.

Протягом п’яти днів малеча отримувала цікавий та змістовний відпочинок – занурилася в культуру Великої Британії, вправлялася в англійській граматиці, а також познайомилася з різними локаціями СумДУ й дізналася більше про роботу структурних підрозділів вишу.

Зокрема, юні гості табору зазирнули до світу віртуальної та доповненої реальності разом зі співробітниками лабораторії «Ulab», відвідали цікаві майстер-класи від навчальної телестудії cтудTV «11 поверх», де спробували себе в ролі телеведучих, фотомоделей і фотографів, взяли участь у захоплюючій екскурсії, організованій співробітниками бібліотеки, а також пограли в волейбол у Центрі пляжного волейболу СумДУ.

Як розповіла організаторка та вихователька табору, викладачка кафедри іноземних мов СумДУ Оксана Нефедченко, вихованці табору були в захваті як від навчання англійською, так і від дозвілля, адже гарний настрій, ігри, пісні, жарти, мультфільми ніхто не скасовував.

sumdu.edu.ua