У Путивлі можуть закрити ще одну школу

За словами голови громади Костянтина Гаврильчука, основними статтями видатків бюджету є медицина та освіта. А через брак коштів вірогідно доведеться покривати дефіцит за рахунок саме освітньої сфери.

«На жаль, йде час, людей тут живе все менше. Доходи також зменшуються. І зменшення населення впливає на все: на доходи, видатки, і, певна річ, на утримання закладів, що є у громаді. Якщо буде більше дітей — буде більше класів. Якщо ні — час змушує приймати відповідні рішення — хочемо ми цього чи ні. Але доводиться комусь брати відповідальність і рухатись вперед», — заявив Гаврильчук.

Нагадаємо, що в червні путивльська влада вже ліквідувала одне НВО, посилаючись на брак коштів у бюджеті на утримання навчального закладу. Батьки учнів були незадоволені рішенням і вимагали не допустити закриття школи. Згодом суд зупинив рішення міської ради про ліквідацію Путивльського НВО, проте пізніше повідомилось, що вчителька, яка подала до суду щодо неправомірності ліквідації навчального закладу, забрала позов, пише Данкор.