У Середина-Буді виділили 1,8 млн грн на ремонт пошкоджених росіянами будинків

У Середино-Будській міській територіальній громаді триває робота з обстеження об’єктів нерухомого майна, пошкодженого внаслідок військової агресії рф.

Фактично на сьогодні Середино-Будська міська рада має чітко розроблений на рівні законодавства лише перший етап отримання допомоги мешканцям територіальної громади за пошкоджене зруйноване майно внаслідок надзвичайних ситуацій воєнного характеру, спричиненої збройною агресією рф – етап збору доказів, документів та іншої інформації, яка у подальшому стане основою для отримання виплат або іншого відшкодування.

З цією метою розпорядженням міського голови Середино-Будської міської ради у травні 2022 року утворена комісія з огляду та фіксації пошкоджень будівель та споруд, спричинених військовою агресією рф.

Перше, що потрібно зробити – звернутись із заявою до Середино-Будської міської ради з проханням з залучення комісії для огляду пошкоджень та проведення їх фіксацію та складання акта.

Фіксування пошкодження необхідно до початку ремонтних робіт, оскільки надалі можуть виникнути труднощі із доведенням фактично завданої шкоди та розміру їх відшкодування.

Ця інформація вноситься до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією рф.

Далі спеціалістами Середино-Будської міської ради проводиться робота щодо залучення гуманітарних організацій для отримання допомоги постраждалим мешканцям.

Станом на 15.03.2023 року 109 домогосподарств (270 осіб) громади отримали грошову допомогу на загальну суму 1,8 млн. гривень.

Середино-Будською міською радою надаються будівельні матеріали (профнастіл, дерев’яні бруси, дошка, закуплені за державні кошти), а також продуктові набори, обігрівачі, які надійшли від благодійних організацій.

Адміністрація міської ради висловлює велику подяку за допомогу Французькій неурядовій гуманітарній організації «ACTED», громадській організації «Проліска», благодійній організації «Благодійний фонд «Посмішка ЮА», Товариству Червоного Хреста України і Міжнародній організації Товариства Червоного Хреста.

Про факт пошкодження або знищення майна НЕГАЙНО звертайтеся до відділу поліції №1 (м. Середина-Буда) та до Середино-Будської міської ради.

Данкор

Читайте також:

  1. Найбільший заклад освіти Тростянецької громади відновлюється за підтримки міжнародних фондів

  2. У Сумах відбудеться благодійний аукціон – зібрані кошти підуть на придбання тепловізора для сумських військових на Бахмутському напрямку

  3. 22-річний боксер із Шостки Максим Галінічев загинув на війні з рашистами

  4. Кролевецька яблуня-колонія посіла III місце в онлайн-голосуванні за Європейське дерево-2023

  5. Понад 100 жителів Тростянецької громади отримали ваучери на відбудову господарських споруд, зруйнованих внаслідок війни

  6. У Лебедині попрощалися з полеглим захисником Іллею Гаврилишиним

  7. Як захисникам та захисницям отримати лікування за кордоном?

  8. У Сумах попрощались із 46-річним оборонцем України Володимиром Устименком

  9. А ви б придбали рибальський квиток? – рибалок Сумщини просять взяти участь в опитуванні

  10. Сумчан запрошують на благодійний весняний забіг