У Сумах вдруге відбулись Інтеграційні ігри для людей з інвалідністю та без неї

Бібліотекарі та відвідувачі ГО “Спортивний клуб інвалідів “Фенікс”, провели “II літні ігри переможців”, спортивно-інтеграційну гру “Життя – це рух, рух – це життя”. Близько сотні учасників з Сум, Глухова, Лебедина, Тростянця та Шостки взяли участь у заході.

4 мікротурніри — з корнхолу, мінібоулінгу, кільцекиду та шашок – це спортивні локації, які влаштували у рамках інтеграційних ігор.

8 серпня у Сумах поблизу обласної універсальної наукової бібліотеки змагались люди з інвалідністю та без неї. Близько сотні учасників – з Сум, Глухова, Лебедина, Тростянця та Шостки – взяли участь в інтеграційних іграх. Серед них Ольга Паливода з Лебедина. Їй 83 роки. Жінка каже: веде здоровий спосіб життя і, скільки себе пам’ятає, займається спортом.

“Є в мене перемоги. Ми позаминулого року були на міжнародних інтеграційних іграх — Україна, Грузія, Чехія. Я на байдарках зайняла 2 місце. Ще був біг навколо озера Чеха, я теж там посіла одне з призових місць. Я не знаю, що таке недуг. В мене навіть картки лікарняної нема. Я ніколи в лікарні не лежала”, – розповідає учасниця змагань.

“Ми приїхали сьогодні майже всім складом, як і на перші інтеграційні ігри, бо це для нас велике щастя, спілкування з тими людьми, яких об’єднав Фенікс. Це фізичні випробування для людей з інвалідністю. Для них це утвердження себе, як людини, яка повноцінно живе і діє в суспільстві” – говорить Тамара Мандрика — волонтерка-психологиня Лебединського осередку ГО “Фенікс”.

Чотири мікротурніри з корнхолу, мінібоулінгу, кидання кілець та шашок – це спортивні локації, які влаштували для учасників – ділиться голова спортивного клубу “Фенікс” Олександр Грінка.

“Перші ігри переможців проводились у 2021 році. Потім почалась війна, на жаль, було не до спорту. Зараз спільно з бібліотекою ми вирішили провести другі ігри переможців. Наш девіз — не бійся жити. Приїхали ті, хто справді не бояться жити”, — розповів Олександр Грінка.

По завершенню заходу учасники отримали солодкі призи та грамоти.

Суспільне