У Сумах видають благодійні ліхтарики

Департамент соцзахисту населення видає ліхтарики сумчанам пільгових категорій (ВПО; діти, позбавлені батьківського піклування і які опинилися в складних життєвих обставинах; сім’ї загиблих захисників України; сім’ї, житло яких було зруйновано або пошкоджено під час ворожих ударів; багатодітні сім’ї; одинокі матері; малозабезпечені сім’ї; родини, в яких виховуються діти до трьох років; особи з інвалідністю; опікуни, в яких під опікою повнолітні недієздатні особи).

Видача відбувається з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 15:45 (вул. Харківська, 35; актова зала). З собою необхідно мати документ, що посвідчує особу (паспорт); ідентифікаційний; свідоцтво про народження дитини або її паспорт; документ що підтверджує належність до пільгової категорії (посвідчення, довідки тощо).

КУ «Центр учасників бойових дій» видає ліхтарі учасникам бойових дій та членам їхніх сімей. Видача відбувається з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00 (вул. Герасима Кондратьєва, 165/71; тел.: (050)1079453). З собою необхідно мати документ, що підтверджує належність до визначеної категорії.

Фото ілюстративне