У Сумах вулицю Кустовську пропонують назвати ім’ям загиблого полковника Євгена Коростельова

У Сумах почали перейменовувати нещодавно перейменовані вулиці. Так, депутатам пропонують змінити назву вул. Кустовської, що до кінця 2022 року була вулицею Гагаріна: Кустовська – історичний варіант, який повернули топоніму в кінці минулого року. Тепер же вулиці пропонують дати ім’я загиблого полковника ЗСУ Євгена Коростельова.

Євген Коростельов (1978-2019) закінчив у Сумах школу, вступив до Сумського інституту ракетних військ та артилерії. Після випуску почав служити. Війну 2014 року Євген зустрів у званні полковника. Ставши командиром бригадної артилерійської групи, з 22 червня по 22 липня брав участь в операції з блокування та визволення Лисичанська та Сєвєродонецька Луганської області.

З 15 січня по 20 березня 2015 р. брав участь у боях в районі населених пунктів Донецької області: Олександрівка, Авдіївка, Опитне, Водяне, опорний пункт «Зеніт». Під час бойових дій поблизу с. Спартака офіцер дістав контузію.

Восени 2019 р. був призначений командиром 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади. 12 листопада Євген Коростельов з групою офіцерів проводив огляд позицій на передовій лінії оборони, і під час пішого переходу між двома опорними пунктами поблизу смт Новотроїцьке (Волноваський район, Донецька область) підірвався на невідомому вибуховому пристрої. Вибухом командиру бригади відірвало стопу і перебило гомілку. Він був доставлений до Харківського військово-медичного клінічного центру Північного регіону, де близько 4-ї ранку 19 листопада помер, не приходячи до тями…

Питання зміни назви міські депутати повинні розглянути на сесії Сумської міськради.

ВШ