У Сумах відбудеться благодійний аукціон – зібрані кошти підуть на придбання тепловізора для сумських військових на Бахмутському напрямку

Агенція промоції “Суми” спільно з митцями міста планує у квітні провести благодійний онлайн-аукціон, під час якого сумчани та гості міста зможуть придбати картину чи інший витвір мистецтва.
Але цей аукціон не просто так – усі отримані кошти від продажу будуть направлені на придбання тепловізора HikMicro OWL OH25, вартість якого становить 74099 грн для наших хлопців із м. Суми, які перебувають у спецпідрозділі та боронять Бахмутський напрямок.
“Ми знаємо, що мистецтво – це щось більше, ніж просто красивий витвір. Воно здатне об’єднувати людей, надихати на досягнення великих цілей та навіть допомагати вирішувати проблеми нашого суспільства.
Впевнені, що разом з вами ми зможемо допомогти нашим хлопцям, які перебувають у складних умовах, і забезпечити їх новітнім обладнанням для захисту.
Фото лотів ми завантажимо в окремий альбом у Facebook, де ви зможете ознайомитись з ціною та придбати собі.
Ми сподіваємося на вашу підтримку та допомогу у вирішенні важливої справи. Дякуємо вам за увагу та активну участь в нашому проєкті! Будемо вдячні за поширення допису.
Разом ми зможемо зробити більше!”, – пишуть організатори.