У Сумах в “Університеті третього віку” відзначили День спонтанного прояву доброти

Плели кікімори, в’язали шкарпетки та шили теплі костюми для військових ЗСУ. Так в “Університеті третього віку” відзначили День спонтанного прояву доброти.

Відвідувачці “Університету третього віку” Наталії Гірко 72 роки. Жінка розповіла, що все життя працювала інженеркою, нині освоює фах кравчині й відшиває найнеобхідніше для фронту.

“Ми розпускаємо мішковину для того, щоб робити кікімори, плетемо шкарпетки теплі. От дівчата, щоб було тепло, килимки роблять, шиємо костюми. Я, наприклад, у вихідний день пошила костюм вдома”, — сказала Наталія Гірко.

Людмила Петренко приїхала до Сум із Краматорська. За її словами, за бажання можна опанувати будь-яку справу.

“Як нам зараз не допомагати солдатам — це наш обов’язок. Вони нас захищають. Від Краматорська до Бахмута 30 кілометрів. Я кожен день новини слухаю, бо в мене там син, і він, чим може, допомагає солдатам. Ремонтує техніку, бо всі ми хочемо до перемоги йти”, — розповіла відвідувачка “Університету третього віку” Людмила Петренко.

Співпраця з “Університетом третього віку” триває від початку повномасштабного вторгнення, зазначив військовослужбовець Сергій Прокопенко.

“Ми дуже вдячні всьому цьому “війську” за те, що в такий спосіб допомагають нам боронити нашу країну”, — сказав військовослужбовець.

“На сьогодні в нас майже 350 студентів нашого університету. Є певна кількість людей, які приходять сюди постійно, займаються на всіх факультетах і показують нам приклад активного довголіття і життя саме в цьому віці”, — зазначила директорка КУ Центру “Берегиня” Інна Галіченко.

За словами директорки, “Університет третього віку” в Сумах приймає відвідувачів з 2011 року.

Суспільне