У Сумах депутати визначилися з майбутнім котельні Північного промвузла

Сьогодні, 28 вересня, депутати міськради нарешті зібралися на сесію, де ухвалили низку рішень, що стосуються майбутнього котельні Північного промислового вузла.

Зокрема, незважаючи на те, що минулого разу дуже серйозно сумнівалися в тому, що це необхідно місту, все ж таки ухвалили рішення про придбання до комунальної власності Сумської міської громади частки у  статутному капіталі ТОВ «Котельня Північного промвузла» в розмірі 100% від загального розміру статутного капіталу в АТ «СМНВО-Інжиніринг» вартістю 1000 грн за ціною 1000 грн.

Департамент інфраструктури міста визначили органом, уповноваженим управляти корпоративними правами. Цей структурний підрозділ проведе фінансовий аудит ТОВ «КППВ».

Також депутати міської ради затвердили статут КППВ в новій редакції. Це рішення набирає чинності з дати державної реєстрації корпоративних прав за Сумською міською громадою в особі Сумської міської ради.

Олександр Лисенко запевнив: проведені обрахунки показали, що цей варіант вигідніший за будівництво нового подібного об’єкта, яке обійдеться удвічі дорожче. А наявну у підприємства кредиторську заборгованість гаситимуть частково за рахунок дебіторської, а також шляхом реструктуризації коштом заробітку нової структури.

Процес передачі корпоративних прав може бути завершений протягом трьох-чотирьох днів.