У Сумах заборонили використання зовнішньої реклами з підсвіткою

Виконавчий комітет ухвалив заборонити використання зовнішньої реклами з підсвіткою на території Сумської територіальної громади.

Згідно з документом, на території Сумської МТГ не допускається розміщення вивісок з динамічною (пульсуючою) підсвіткою та об’єктів світлової зовнішньої реклами (електронні табло, монітори, екрани, біжучі стрічки, конструкції з динамічною (пульсуючою) підсвіткою тощо) на фасадах будинків (будівель) і споруд, у тому числі з внутрішньої сторони приміщення (у вікнах, дверях, вітринах тощо), якщо така реклама працює на зовнішній простір.

Члени виконкому вирішили не надавати дозволи на розміщення рекламних засобів типу «електронні табло», «монітори», «екрани», «біжучі стрічки», конструкції з динамічною (пульсуючою) підсвіткою тощо на фасадах будинків (будівель) і споруд.

Документом встановлено, що дозволи на розміщення об’єктів зовнішньої світлової реклами (електронні табло, монітори, екрани, біжучі стрічки, конструкції з динамічною (пульсуючою) підсвіткою тощо на фасадах будинків (будівель) і споруд, надані до набрання чинності цим рішенням, дійсні до закінчення строку їх дії та не підлягають продовженню.

Паспорти вивісок на розміщення конструкцій з динамічною (пульсуючою) підсвіткою, погоджені до набрання чинності цим рішенням, дійсні до закінчення строку їх дії та не підлягають продовженню, повідомила Сумська міська рада.