У Сумах з’явилися студентські патріотичні білборди

Креативні дизайни розробив Медіацентр Сумського державного університету спільно з університетом-побратимом з міста Ліверпуль (Велика Британія).

Фахівці з медіа та комунікацій обох закладів кілька місяців працювали над рекламною кампанією, що має підтримати абітурієнтів не лише з Сум, але й усієї України.

«Слоган «Озброєні освітою» нам запропонували наші колеги з Ліверпуля. До цього ми близько двох місяців обговорювали з британськими партнерами страхи та переживання українських студентів, пов’язані зі вступом. Нам хотілося показати у межах цієї кампанії, що сьогодні в кожного з нас – свій фронт. У студентів – це навчання. Після перемоги нам будуть потрібні круті фахівці, які будуть відбудовувати країну. А до того – варто навчатися, здобувати знання, навички. Це внесок кожної молодої людини в нашу перемогу», – зазначила Марина Осюхіна, начальниця Медіацентру СумДУ.

Для того, щоб борди вийшли цікавими та відображали дух університету, Медіацентр провів фотосесію амбасадорів СумДУ, які з’явилися на світлинах у футболках з унікальним дизайном. Футболки виготовлені обмеженим тиражем, і одну з них можна буде придбати на благодійному аукціоні 24 серпня. Виручені кошти організатори кампанії спрямують на підтримку ЗСУ.

Загалом розміщення патріотичних бордів приурочене до Дня Незалежності й триватиме весь серпень.

sumdu.edu.ua