У Сумах лише 14% батьків за очне навчання у школах

Комісія з перевірки наявних у закладах освіти комунальної форми власності громади укриттів на їх відповідність визначеним показникам безпечності, закінчила свою роботу та зробила висновки.
За результатами роботи рекомендовано для оффлайн-навчання за умови усунення недоліків 18 приміщень у 17 закладах освіти та підписано акти оцінки приміщень закладів освіти щодо можливості їх використання як найпростіше укриття.

Про це повідомив заступник міського голови Сум Станіслав Поляков.

Закладами освіти вживаються заходи щодо виконання рекомендацій Сумського районного управління ГУ ДСНС України у Сумській області, зокрема триває робота в напрямку посилення охорони закладів освіти, здійснюється закупівля шанцевого інструменту, гучномовців, ліхтарів, ємностей для питної води, тощо.

Також італійським благодійним фондом AVSI Foundation 7 закладам загальної середньої освіти буде надано благодійну допомогу для проведення косметичних ремонтів у підвальних приміщеннях з метою їх приведення до відповідних норм і вимог найпростіших укриттів.

Одночасно з роботою комісії проводилося опитування батьків учнів закладів загальної середньої освіти щодо форми освітнього процесу з 1 вересня 2022 року. Опитано 29731 особу. За результатами опитування 85,9% батьків віддають перевагу онлайн-навчанню та лише 14,1% за очне навчання.