У Сумах навчатимуть волонтерів для психологічної підтримки військових

Support center Atlant проводить набір волонтерів для навчання методам психотерапії при ПТСР для подальшої роботи з підтримки та відновлення психічного здоров’я військовослужбовців та постраждалих від збройної агресії.

У Києві пройшло вже два повних курси, також навчання відбулося у містах Рівне та Львів, групи успішно працюють, також бажаючі виїжджають до військових частин, які з моменту повномаштабного вторгнення весь час знаходяться на передовій.

Надалі Support center Atlant проводитиме навчання у всіх великих містах України, у Сумах – 26-27 листопада, тому ще є можливість встигнути пройти навчання!

Навчатиме Андрій Омельченко, сертифікований тренер лікування та запобігання ПТСР, за стандартами США від “META International Inc” PhD Frank R. Pucelik (США); тренер з TRiM, стандарти армії Великобританії, від “March on Stress” PhD Neil Greenberg (Великобританія); сертифікований бізнес-тренер міжнародної кваліфікації EUI, PhD Meralin Atkinson (Канада).

Дата навчання в Сумах: 26-27 листопада

Оплата: донейшен

Організатор Юля (Суми) +380667710493.

Для реєстрації заповніть анкету:

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdOQRSMeFiU0T…/viewform.

Тим хто не може бути присутнім, або хоче проходити онлайн, можна придбати 6-денний тренінг + 7 супервізій у записі. З супроводом тренера і подальшій присутності на загальних супервізіях.

Такий варіант має фіксовану вартість. Звертайтеся беспосередньо до Андрія у месенджерах +380503579375.

Вимоги до кандидатів:

– позитивний настрій, моральна стійкість, добре розвинені комунікативні навички;

– активна життєва позиція та бажання довгостроково допомагати на волонтерській основі.

Надалі можливе працевлаштування.