У Сумах перевірили роботу міського транспорту у вечірній час

Начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій Яковенко під час апаратної наради розповів про те, як працює міська транспортна система.

Він доповів про результати перевірки виконання приватним громадським транспортом перевезень у вечірній час, що відбулася у вівторок, 7 лютого, на проспекті Перемоги. Основну увагу приділяли своєчасному виконанню графіків руху в напрямку середмістя на восьми автобусних маршрутах. Раніше зазначеного часу закінчив роботу громадський транспорт на маршруті № 19 (ФОП Сезько О.В.). За результатами перевірки склали акт, який направили перевізнику для усунення недоліків.

Посадовець повідомив про підсилення комунального транспорту у вечірній час: починаючи з понеділка, 13 лютого, додано по одному рейсу на тролейбусних маршрутах №4, №5, №7, №10А.

Також під головуванням керуючої справами виконавчого комітету Юлії Павлик було проведено засідання комісії з координації роботи пасажирського транспорту. Обговорено підсумки роботи приватних перевізників і надано пропозиції щодо подовження дії договорів на перевезення пасажирів.