У Сумах погасили поштову марку, яку створили діти

У Сумах погасили нову поштову марку «Діти перемоги малюють Україну майбутнього», випущену до Міжнародного дня захисту дітей.

Благодійний поштовий випуск АТ «Укрпошта» присвятила маленьким українцям, які опинилися в епіцентрі жорстокої війни, розв’язаної росією.

Участь в урочистій церемонії погашення марки, яка проходила на базі обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю, взяли очільник Сумської міської ТГ Олександр Лисенко, представники обласної влади, Сумської дирекції АТ «Укрпошта».

«На жаль, війна стала страшною реальністю для дітей із різних куточків України, змусила їх подорослішати і на певний час забути про звичний для них дитячий світ. Але в той же час ми всі побачили, наскільки наші діти люблять Україну, пишаються нею і так, як і батьки, вірять у Перемогу та в щасливе майбутнє нашої країни. Доказ цьому – яскраві патріотичні малюнки, які стали основою для нової марки», – зазначив Олександр Лисенко.

До нового поштового набору входять аркуш із марками, художній конверт формату С6 та листівка. Ціна набору – 100 грн, з яких 40 грн буде зараховано як благодійний внесок на на допомогу дітям, котрі втратили батьків.

Тираж поштового блоку – 135000 екземплярів. Його вже можна придбати у всіх відділеннях «Укрпошти».

Це третя поштова марка, яку створили діти після 24 лютого 2022-го. До цього були випуски «Українська Мрія» і «Переможного Нового року!»