У Сумах попрощались із загиблим військовослужбовцем Віталієм Олійником 

Олійник Віталій Сергійович, 1977 року народження, перебував на посаді водія-слюсаря ремонтно-механічного відділення. Вірний присязі під час виконання службових обов’язків щодо захисту Батьківщини загинув 21 липня 2023 року в районі населеного пункту Серебрянка Донецької області.

Віддати останню шану бійцю до Свято-Георгіївського Храму прийшли його рідні та знайомі.

“Йому можна було і не йти, але він добровільно пішов, сам. Сказав: “Я піду”. Пальця немає, вказівного. Ніяк стріляти було. Можна було йому не йти, але він пішов. Він 21 числа дзвонив, що все в порядку. Раптом, у вівторок приїхали з військоммату, сказали, що вбили. Він хороший був, доброзичливий такий, общітєльний він був”, – розповіла тітка військового Лідія Іванова.

“З дитинства знав. Він сумський, але в селі з бабусею і дідусем виріс. Хлопець хороший. Місяць тому тільки приїжджав у відпустку, розписались, он жінка стоїть. Тобто, не встигли пожити”, – пояснив родич Сергій Сироваткін.

Про загибель Віталія Олійника дізналась від його мами Яна Рудевич. Вона кілька років працювала з чоловіком на сумському підприємстві.

“Приватне підприємство з виготовлення пластикового посуду. Ну, він звільнився десь роки три тому, але працювали. Він мій оператор був. Спокійний, веселий. Добра людина, чуйна”, – розповіла знайома Яна Рудевич.

Після відспівування у Свято-Георгіївському Храмі, загиблого бійця Віталія Олійника поховали на Алеї Слави Баранівського кладовища. Йому назавжди залишиться 46 років.

“Суспільне”