У Сумах попрощалися з воїном-артилеристом Павлом Ручкою

У Сумах провели в останню путь артилериста Павла Ручку, який загинув в боях за Україну. Прощання з воїном відбулося в Сумській обласній філармонії. Вшанувати воїна прийшли рідні, побратими по службі, друзі та знайомі.

Павло Ручка загинув 24 липня, захищаючи нашу країну від окупантів в боях на Донеччині. Як повідомили кореспондентові АрміяInform в Сумському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, з початком широкомасштабного вторгнення росії Павло пішов до війська добровольцем. Спочатку отримував військові знання у навчальному центрі, а потім був направлений до одного з артилерійських підрозділів. Проходив службу на посаді водія, але, за словами бойових друзів, йому доводилося виконувати різні завдання у складі артилерійського розрахунку. Загинув солдат внаслідок ворожого обстрілу, отримавши тяжке поранення.

“Павло будь-які завдання виконував швидко і якісно”, — розповів заступник командира артдивізіону, який приїхав провести героя в останню путь.

Офіцер розповів, що бойовий розрахунок, в якому служив Павло Ручка, ліквідував чимало вогневих точок окупантів. А хлопець завжди був дисциплінований, зібраний та відповідальний.

“На жаль, війна забирає кращих. Нехай земля Паші буде пухом. Слава Україні!”, — додав командир.

Поховали Павла Ручку на Алеї Слави Баранівського кладовища в Сумах. На початку липня йому виповнилося лише 22 роки.