У Сумах попрощалися з загиблим воїном Вячеславом Кондаковим

З військовослужбовцем прощалися у Свято-Георгіївському храмі на вулиці Збройних Сил України.

Військовий Проходив службу на посаді командира машини Сухопутних військ України, розповів офіцер Сумського центру комплектування Руслан Флорчук. “Сьогодні прощаємося зі штаб-сержантом Кондаковим Вячеславом Вікторовичем. Він загинув 5 червня 2023 року під час виконання обов’язків щодо захисту Батьківщини в Донецькій області”, – розповів офіцер.

У травні чоловік відзначив своє 48-річчя. Знайома родини Олена Тимошенко розповідає про стосунки Вячеслава з сином і дружиною, що чекали його з війни: “Він для неї був опорою, як стіна. Вона за ним була взагалі, Він дуже добрий, турботливий, трудолюбивий, позитивчик просто”.

“Він дуже гарний був, добрий. Дуже чуйна людина. Він працював на заводі, на “Хімпромі”, – розповіла про Вячеслава Кондакова його знайома Любов Гордієнко.

Колега військового, Олег, розповів, яким був В’ячеслав: “Ми разом з ним працювали, в одній бригаді. Дуже відповідальна людина, чуйна. Дуже гарний хлопець. Слюсар-ремонтник”.

“Дуже він був з дитинства скромний, чесний хлопець. Душа за Батьківщину боліла. Він служив на флоті в Росії раніше. Почалася війна – пішов в армію Батьківщину захищати”, – розповів про військового його сусід Андрій Калініченко.

Після відспівування Вячеслава Кондакова поховали на Алеї Слави Баранівського кладовища в Сумах.

“Суспільне”