У Сумах попрощалися із загиблим захисником Олексієм Гулою

Опівдні 12 червня біля храму святого великомученика Георгія Переможця зібралися сумчани. Цивільні та військовослужбовці прийшли віддати шану загиблому захиснику Олексію Гулі.

Старший солдат, механік-водій самохідної артилерійської батареї самохідного артилерійського дивізіону загинув від отриманих поранень у результаті бойових дій в місті Курахове Донецької області. Про це повідомив начальник пресслужби Сумського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Бондаренко.

Про загиблого розповіла його знайома:

“Це моїх дітей кум, мого онука хрещений. Він був як син. Він був добрий і все готовий віддати для інших. У нього наречена була, він приїжджав до неї. Буквально в суботу поїхав, і 6 числа його не стало”.

Знайома Олексія Анна розказала: чоловік пішов добровольцем ще до початку повномасштабної війни.

Приятель загиблого захисника Олег розказав:

“Він працював охоронцем в магазині. Був доброю був людиною, позитивною, міг підтримати”.

Олексію Гулі було 34 роки, розповіла головна спеціалістка сектору в Сумській області Міністерства у справах ветеранів України Олена Вакуленко.

“Молодий хлопець віддав своє життя за Батьківщину 6 червня. Сьогодні ми проводимо його в останню путь, сумуємо і щиро співчуваємо родині, яка втратила свого героя. Це такий біль, що наша Батьківщина щодня проводжає своїх героїв, своїх захисників”, – сказала жінка.

Олексія поховали на Алеї Слави сумського Ново-Центрального Баранівського кладовища.

Суспільне