У Сумах попрощалися із 44-річним воїном Романом Мішкоєм

20 квітня у Сумах попрощалися із воїном Романом Мішкоєм. Йому було 44 роки.

Чоловік із початком повномасштабної війни став до лав Збройних сил добровольцем, розповідає рідний брат загиблого.

“Він жив разом з мамою на Хіммістечку, і коли почали там були дуже сильні вибухи, він зрозумів, що там він її не захистить, і попросив, щоб я забрав до себе. І так воно відбулося. А він сам вирішив іти захищати, не чекати поки вони (російські військові – авт.) сюди прийдуть”, – говорить брат загиблого Дмитро Золотарьов.

Роман в лавах ЗСУ пройшов навчання, розповідає брат, останній час ніс службу поблизу Бахмута. За час служби жодного разу не приїздив додому у відпустку.

“Розвідник механізованого батальйону сухопутних військ України, Роман за покликом серця захищав свою державу в лавах Збройних сил України. 9 квітня 2023 року, вірний військовій присязі в бою за нашу батьківщину, виявивши стійкість та мужність солдат Мішкой Роман загинув”, – зазначив офіцер Сумського центру комплектування Руслан Флорчук.

Серед рідних, говорить Дмитро, його брат вирізнявся добротою та чесністю.

“Не дивлячись на те, що у нього було нелегке життя, і дитинство було складне, він завжди був добрий, завжди був відкритий, завжди був чесний. Це та людина, від якої не можна було чекати якогось негарного вчинку. Допомагав людям, дуже допомагав людям. У нього багато друзів. Він казав: “Мамо, я піду захищати Україну, щоб звільнити її, щоб була наша Україна вільна”, – згадує брат загиблого Дмитро Золотарьов.

Поховали воїна на Алеї Слави Баранівського кладовища. У чоловіка залишилась мати, брати та сестра.

Суспільне