У Сумах презентували Агенцію регіонального розвитку Сумської області

У Сумах презентували журналістам Агенцію регіонального розвитку Сумської області.
Про це повідомив перший заступник голови Сумської ОВА Тарас Савченко.
За словами посадовця, АРР – це незалежна установа, де генеруватимуться та супроводжуватимуться проєкти, спрямовані на соціально-економічний розвиток громад, активізацію інвестиційного, експортного та підприємницького потенціалу територій.
Основне завдання агенції полягає в тому, щоб об’єднати зусилля державного, приватного та громадського сектору у сфері впровадження державної регіональної політики. Також це інструмент залучення державних та недержавних коштів на розвиткові проєкти.
Відправною точкою роботи Агенції стане координація зусиль із реалізації проєктних ідей, визначених Стратегією відновлення та розвитку економіки Сумщини.
Також АРР співпрацюватиме із міжнародними організаціями щодо пошуку оптимальних рішень та інструментів регіонального розвитку”, – запевнив перший заступник голови Сумської ОВА.
Це незалежна структура – «генератор» проєктів, які допоможуть відновити та розвивати Сумщину, переконаний голова Сумської ОВА Дмитро Живицький. Пошук ефективних рішень та інструментів для їх реалізації – це також сфера відповідальності Агенції, запевняє очільник області.
“За три роки ми маємо вийти на істотно новий економічний рівень. Від цього напряму залежить, яким буде житття кожного жителя області”, – говорить Дмитро Живицький.