У Сумах приватну котельну готують до передачі у комунальну власність

Генеральний директор акціонерного товариства “Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання-Інжиніринг” Володимир Лук’яненко вручив сумському міському голові Олександру Лисенку пакет документів із пропозицією передачі корпоративних прав теплогенеруючого підприємства ТОВ “КППВ” у комунальну власність за ціною 1000 грн, повідомляє Панорама.

На сайті товариства повідомляють, що цьому передувала кропітка підготовча робота, внаслідок якої ТОВ “КППВ” стало повноправним власником майнового комплексу з виробництва теплової енергії на Ковпака, 6, має всі дозвільні документи та забезпечено персоналом.

Зокрема, “СМНВО-Інжиніринг”, як власник, передало у власність ТОВ “КППВ” все рухоме та нерухоме майно майнового комплексу з виробництва теплової енергії котельні Північного промвузла (у тому числі, теплогенеруюче обладнання та інше рухоме майно, будинки та споруди), а також право вимоги до споживачів по оплаті заборгованості за послуги і, що особливо важливо, до штату ТОВ “КППВ” переведено персонал АТ “Сумське НВО”, що забезпечує проведення діяльності з виробництва та постачання теплової енергії.

Листом на ім’я міського голови за підписом Володимира Лук’яненка від 5 липня зазначено, що АТ “СМНВО-Інжиніринг” вважає, що майновий комплекс КППВ готовий до передачі у комунальну власність сумської міської територіальної громади і готове виконати свої зобов’язання шляхом передачі комплексу КППВ шляхом відчуження належних АТ “СМНВО-Інжиніринг” корпоративних прав на 100% частки в статутному капіталі ТОВ “КППВ”. Компанія підготувала проєкт договору купівлі-продажу частки в статутному капіталі ТОВ “КППВ” за номінальною ціною.


ТОВ “КППВ” забезпечує тепловою енергією близько 40% населення, має ліцензії на виробництво та постачання тепла населенню міста Суми.


Компанія пропонує прийняти відповідне рішення, підписати договір купівлі-продажу та повернути екземпляр.

“Ми зацікавлені в тому, щоб містяни були з теплом, тому й ухвалили рішення передати ТОВ “КППВ” у комунальну власність. Наші спеціалісти завжди готові у разі потреби і підтримати, і проконсультувати, адже завдання у нас одне – об’єднатися у цей непростий час і зробити все від себе залежне, щоб і підприємство, і мешканці Сум пройшли опалювальний сезон максимально комфортно”, – зазначив Володимир Лук’яненко.

Питання передачі комплексу у комунальну власність депутати можуть розглянути на найближчій сесії.

“Юристи працюють. Думаю, що на 27 липня будемо мати юридичну позицію щодо прийняття рішення Сумської міської ради. Сподіваюсь, на сесії вирішимо стратегічне для міста питання, яке декілька років було в стадії невирішення. Буде КП, яке буде вчасно подавати тепло”, – зазначив міський голова Олександр Лисенко.

Нагадаємо, що кілька років поспіль у Сумах в зоні відповідальності КППВ опалювальний сезон розпочинався з затримкою. Місцева влада для посилення впливу вирішила прийняти Котельну в комунальну власність.


Від ворожих обстрілів майновий комплекс КППВ отримав орієнтовні збитки у 17 млн грн.