У Сумах розпочинають щорічні випробування тепломереж

У Сумській міській ТГ в рамках підготовки до нового опалювального сезону розпочинають випробування теплових мереж підвищеним тиском.

Мета гідровипробувань – запобігти поривам та уникнути аварійних ситуацій магістральних теплових мережах і теплових мережах від ЦТП і котелень в опалювальний період.

З 3 липня по 18 серпня на теплових мережах центральної частини міста, що забезпечується тепловою енергією від ТЕЦ, проводитимуться поетапні випробування підвищеним тиском (16 кгс/см2) магістральних та (12 кгс/см2) розподільчих теплових мереж. У зв’язку з поетапним випробуванням гаряче водопостачання буде припинено:

  • з 7 по 18 серпня по магістралях № 1, № 2 в районі вул. Тополянська, вул. Г. Давидовського, вул. Ю. Вєтрова;
  • з 3 по 23 липня по магістралях № 5, № 7, № 4, № 3, № 1, № 2 в районі просп. М. Лушпи, просп. Свободи, вул. Збройних Сил України, вул. І. Сірка, вул. Героїв Крут, вул. Харківська, вул. С. Табали (Севєра), вул. Троїцька, вул. Привокзальна, вул. Революції Гідності, просп. Т. Шевченка, вул. Новомістенська, вул. Лікаря Зіновія Красовицького, вул. Воскресенська, вул. Г. Кондратьєва, вул. Петропавлівська, майдан Незалежності, вул. Покровська, вул. Шишкарівська, вул. Тополянська, вул. Г. Давидовського, вул. 2-га Залізнична, вул. Британська, вул. Серпнева, вул. Охтирська, вул. Миру, вул. М. Сумцова, вул. Марко Вовчок, вул. Нижньосироватська.

З 1 травня по 22 червня на теплових мережах північної частини міста, що забезпечується тепловою енергією від котельні Північного промвузла, проводитимуться поетапні випробування підвищеним тиском (16 кгс/см2) магістральних та (12 кгс/см2) розподільчих теплових мереж. У зв’язку з поетапним випробуванням гаряче водопостачання буде припинено:

  • з 1 по 11 травня на першій ділянці магістралі № 4 та магістралі № 8 в районі вул. Магістратська, вул. Засумська, вул. Садова, вул. Люблінська, вул. Ярослава Мудрого;
  • з 15 по 25 травня на другій ділянці магістралі № 6 та магістралі № 3 в районі вул. Хворостянка, вул. Реміснича, вул. Металургів;
  • з 29 травня по 8 червня на третій ділянці магістралі № 6 в районі вул. Юнаківська, вул. Лесі Українки та просп. Перемоги;
  • з 12 по 22 червня на четвертій ділянці магістралі № 6 в районі вул. Ковпака та просп. Перемоги.

З 17 квітня по 9 серпня на внутрішньоквартальних тепломережах від ЦТП Зарічної та Ковпаківської теплових дільниць ТОВ «Сумитеплоенерго» підвищеним тиском (12 кгс/см2) без припинення гарячого водопостачання.

З 2 травня по 23 липня на тепломережах та технологічному обладнанні котелень ТОВ «Сумитеплоенерго» підвищеним тиском (12 кгс/см2). У зв’язку з проведенням гідравлічних випробувань гаряче водопостачання буде припинено:

  •  з 2 травня по 2 червня в районі вул. Білопільський шлях, 38;
  • з 2 травня по 6 червня в районі селища Веретенівка;
  • з 2 червня по 3 липня в с. Піщане по вул. Коперативна;
  • з 3 по 23 липня в районі вул. Білопільський шлях, вул. Г. Кондратьєва, вул. Роменська, вул. Гарбузівська, вул. О. Коваленка, вул. Санаторна.